Vstúpte do zážitkovej expozície Cesta v čase a pripravte sa na nezabudnuteľnú dobrodružnú jazdu! Odkryte tajomstvá minulosti tohto fascinujúceho mesta prostredníctvom interaktívnych zážitkov plných zábavy. Pomocou virtuálnej reality precestujte k prehistorickým dinosaurom, zažite výbuch Štiavnického stratovulkánu a overte si svoju silu pri vyťahovaní “zlatej” tehličky. Príďte k nám a zažite neopakovateľnú jazdu časom.

Spájanie technológií a skutočnej histórie je dokonalý spôsob ako si prežiť na vlastnej koži pohľad, pocity a spomienky čias dávno minulých. V zážitkovej expozícií Cesta v čase zažijete mnoho takýchto spojení.

Nájdete tu prvky, ktoré doslova čakajú kedy sa ich niekto dotkne aby ožili a priniesli vám mnoho krásnych zážitkov. Svoje si tu nájdu ako najmenší tak aj starší, miľovníci umenia ale aj techniky.

História, krása a bohatstvo mesta Banská Štiavnica je v baníckej činnosti ktorá bola v tomto meste po stáročia neodmysliteľným prvkom. V Ceste v čase sa dozviete o histórii mesta a baníctva to najpodstatnejšie bez nutnosti čítania dlhosiahlich textov. Pripravili sme pre vás kratučké animácie, živé obrazy či miestnosť s doslova bleskovou oblohou.

↑ Hore