Zážitkový workshop: Včelie voskové obaly

Ich výroba, využitie v praxi a starostlivosť o ne. Naučte sa vyrobiť si svoj vlastný voskový obal, ktorý nahradí vo Vašej domácnosti zbytočné sáčky a iné jednorazové plasty. Súčasťou workshopu bude aj Včelí kvíz, kde sa dozviete info o včelách a zasúťažíte si o pekné ceny. Deti si vymaľujú svoje vlastné obaly, do ktorých si budú hrdo baliť desiatu a Vy si odnesiete rovno 3 ks obalov rôznej veľkosti a tajomstvo výroby.
Cena workshopu: 25 eur/dospelý, 5 eur/dieťa.

Maximálny počet dospelých osôb je 10.

Na workshop je potrebné sa vopred prihlásiť do 12.2.2024, z dôvodu obmedzeného počtu miest. Kontakt: voskove.voskove@gmail.com, 0915/302329

 • Materské centrum
  Materské centrum je otvorené pre rodičov s deťmi, mimo aktivít v materskom centre. Vďaka kurzom, prednáškam, aktivitám a seminárom, ktoré v našom materskom centre pribiehajú, majú mamičky možnosť naučiť sa niečo nové, fyzicky a psychicky si oddýchnuť od každodenných povinností, načerpať energiu a nové poznatky či zručnosti. Materské centrum slúži na podporu rodín, ako bezpečné miesto pre stretávanie sa rodičov s deťmi, či budúcich mamičiek. Slúži na oddych, socializáciu a zmysluplné trávenie času s deťmi. Cieľom je znížiť izolovanosť, budovať u detí prvé sociálne vzťahy, zmierňovať vzťah z kolektívu. Vďaka kurzom, prednáškam, aktivitám a seminárom, ktoré v našom materskom centre pribiehajú, majú mamičky možnosť naučiť sa niečo nové, fyzicky a psychicky si oddýchnuť od každodenných povinností, načerpať energiu a nové poznatky či zručnosti.
 • Mestská knižnica pre deti a aj dospelých v Bod K., každý pondelok a v stredu, v čase od 8.00 – 12.00 hod.
  Knižnica obsahuje mnoho kníh pre deti a mládež, rozprávkové, kreatívne či náučné knihy, detské detektívky, povinnú literatúru atď.
 • Pondelok: 8.00 – 12.00 hod. knižnica, 12.30 – 15.00 Materské centrum
  Utorok: aktivity v Materskom centre: Babymove, Zdravé nôžky, Tanec
  Streda: 8.00 – 12.00 hod. knižnica, po 12.30 hod. čitateľský klub (pre deti ZŠ)
  Štvrtok: aktivity v Materskom centre: Babymove, 12.30 – 15.00 Materské centrum, po 16.00 prednášky, semináre podľa programu Materského centra.
  Piatok: 8.00 – 15.00 Materské centrum

Príspevok Zážitkový workshop v Materskom centre: Včelie voskové obaly je zobrazený ako prvý na Supervulkán Štiavnica.

↑ Hore