OOCR Región Banská Štiavnica spolu s reštauráciou @Terasa u Blaškov, ubytovaním @ForRest Glamping a @Za horami za dolami Vás pozývajú na obľúbené podujatie 🫕SITNIANSKA PAŠKRTA🫕, ktoré sa bude konať v sobotu 26.8.2021 na Počúvadle.

Je to už 10. krát čo sa budú variť rôzne KOTLÍKOVÉ ŠPECIALITY pri tajchu POČÚVADLO. Od 10:00h sa môžete tešiť na sprievodný program, ktorým vás bude sprevádzať 🎤Erik Forgáč.

O divadelné predstavenie pre najmenších sa postará DIVADIELKO Concordia, ktoré o 12:00 zahrá rozprávku s názvom Červenkráľ a Žltovláska. Pripravené počas celého dňa budú aj OBRIE BUBLIFUKY.

O zábavu a dobrú náladu sa postará SKUPINA NÁVRAT a vaše nosy a hladné brušká počas celého dňa rozmaznajú grilované špeciality v @Terasa u Blaškov.

Hlavným lákadlom je súťaž vo varení ľubovoľných dobrôt v kotlíkoch nad ohňom (!nahlasovanie súťažiacich vopred! cez kancelaria@supervulkanstiavnica.sk). Odborná porota vyberie víťazov, ktorí si odnesú vecné ceny a pre ostatných to bude krásny zážitkový deň plný zábavy 🙂.

VSTUP VOĽNÝ!

Viac informácii o podujatiach a tipoch na výlety nájdete na www.supervulkanstiavnica.sk.

Tešíme sa na vás!
Tím Oblastnej organizácie Dovolenkovej destinácie Supervulkán Štiavnica.
——————
Realizované s finančnou podporou @Ministerstvo dopravy SR a @Banskobystrický kraj Turizmus, @Za horami, za dolami. Ďakujeme!
Viac o návšteve Slovenska: www.slovakia.travel a na stránke https://supervulkanstiavnica.sk/.

Príspevok SITNIANSKA PAŠKRTA 2023 je zobrazený ako prvý na Supervulkán Štiavnica.

↑ Hore