„Otvorená debata o našich deťoch na našich školách.“

Vedená diskusia s rodičmi, učiteľmi a odborníkmi na duševné zdravie, s cieľom pozrieť sa bližšie, aké problémy riešia rodičia a učitelia v súčasnej škole. Zameriame sa na proces hľadania spoločných riešení, aby naše školy boli bezpečným a priateľským miestom pre rodičov, učiteľov a najmä deti.

Vstupné: bezplatné.

 • Materské centrum
  Materské centrum je otvorené pre rodičov s deťmi, mimo aktivít v materskom centre. Vďaka kurzom, prednáškam, aktivitám a seminárom, ktoré v našom materskom centre pribiehajú, majú mamičky možnosť naučiť sa niečo nové, fyzicky a psychicky si oddýchnuť od každodenných povinností, načerpať energiu a nové poznatky či zručnosti. Materské centrum slúži na podporu rodín, ako bezpečné miesto pre stretávanie sa rodičov s deťmi, či budúcich mamičiek. Slúži na oddych, socializáciu a zmysluplné trávenie času s deťmi. Cieľom je znížiť izolovanosť, budovať u detí prvé sociálne vzťahy, zmierňovať vzťah z kolektívu. Vďaka kurzom, prednáškam, aktivitám a seminárom, ktoré v našom materskom centre pribiehajú, majú mamičky možnosť naučiť sa niečo nové, fyzicky a psychicky si oddýchnuť od každodenných povinností, načerpať energiu a nové poznatky či zručnosti.
 • Mestská knižnica pre deti a aj dospelých v Bod K., každý pondelok a v stredu, v čase od 8.00 – 12.00 hod.
  Knižnica obsahuje mnoho kníh pre deti a mládež, rozprávkové, kreatívne či náučné knihy, detské detektívky, povinnú literatúru atď.
 • Pondelok: 8.00 – 12.00 hod. knižnica, 12.30 – 15.00 Materské centrum
  Utorok: aktivity v Materskom centre: Babymove, Zdravé nôžky, Tanec
  Streda: 8.00 – 12.00 hod. knižnica, po 12.30 hod. čitateľský klub (pre deti ZŠ)
  Štvrtok: aktivity v Materskom centre: Babymove, 12.30 – 15.00 Materské centrum, po 16.00 prednášky, semináre podľa programu Materského centra.
  Piatok: 8.00 – 15.00 Materské centrum

Príspevok Materské centrum: Otvorená debata o našich deťoch na našich školách je zobrazený ako prvý na Supervulkán Štiavnica.

↑ Hore