Dokonalé dieťa

Jedinečná komédia plná stand-upov a mimoriadne trefných skečov o súčasnom rodičovstve a výchove detí v réžii Jána Luterána, s hudbou Martina Geišberga,  v podaní vynikajúceho hereckého obsadenia: Lujza Garajová SchramekováDaniel Žulčák, Alena Pajtinková a Michal Jánoš.

Máte pocit, že doma vás už nikto nepočúva? Chcete konečne počuť nejaký dospelý hlas povedať súvislú myšlienku až dokonca alebo len zažiť chvíľku ticha? Vitajte na dokonalej divadelnej terapii pre rodičov!

Ako byť dobrým rodičom vo svete plnom zaručených návodov? Je najväčším nepriateľom moderných rodičov biely cukor či fyzické tresty? Sú detské kresby len nevinné pokusy o umenie, alebo sa z nich dá vyčítať anamnéza celej rodiny? Koľko hračiek je už veľa? Čo je najťažšie na výchove? A ako sa z toho všetkého nezblázniť?

Dokonalé dieťa nie je návodom na to, ako sa stať dokonalým rodičom. Je úprimnou a autentickou výpoveďou tvorcov o tom, čo znamená niekoho vychovať, ako veľmi sa podobáme na rodičov a ako sa naše deti začínajú podobať na nás. Skúma extrémy a bizarnosti výchovných príručiek a spoľahlivo všetko spochybňuje.

Dokonalé dieťa vám zaručene zmení pohľad na rodičovstvo!

Vstupenky: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/dokonale-dieta-banska-stiavnica-2024-02-25/

Cena: 20 €

Dĺžka predstavenia: 105 minút bez prestávky

Príspevok Divadlo: Dokonalé dieťa je zobrazený ako prvý na Supervulkán Štiavnica.

↑ Hore