Organizujeme individuálne alebo skupinové workshopy, kde si môže každý zažiť nespútanú radosť z tvorby a krásu nepredvídateľného prúdenia farieb.
Workshop Intuitívna maľba je určený pre bytosti, ktoré by si radi oddýchli od každodenného zhonu, odovzdali sa tvorivému plynutiu farieb a znovu objavili svoju kreativitu.
Ak máte pocit, že vám maľovanie nejde, nezúfajte. Maľba je ľahká a uvoľňujúca a vďaka nepredvídateľnosti farieb, a lektorskej zručnosti výtvarníčky Judit Ondrejčinovej, sa na malú chvíľu aj vy stanete umelcom.

Čo vás čaká?
Okrem radosti z nespútaného tvorenia budeme spolu objavovať nové techniky maľby atramentom. Oboznámim vás s niekoľkými technikami rozfukovania a miešania farieb a rôznych druhov pigmentov. Naučíma sa niečo o chemických reakciách prebiehajúcich pri miešaní rôznych druhov farieb a potešíme sa krásou týchto procesov.
Povieme si aj o farebnej kompozícii a ladení jednotlivých odtieňov. Prečo nám sú, či nie sú, niektoré kombinácie farieb príjemné, a ako docieliť oku lahodiacu kompozíciu abstraktnej maľby. Porozprávame sa o ich liečivých účinkoch na našu psychiku a ako to je celé prepojené s naším každodenným životom.

Praktická časť spočíva v práci s teplovzdušnou pištoľou, mnou špeciálne namiešanými farbami a hrou s prúdom vzduchu a náhody.
Začíname najprv na A5ke – kde si môžete vyskúšať ako farby pracujú . Potom si zvolíte formát, na ktorom sa budete môcť vyblázniť.
Hotové usušené dielko môžete dotvoriť minerálnymi kameňmi či zapaspartovať.
Domov si odnesiete svoje výtvarné dielo, ktoré bude okrem umeleckej hodnoty odrážať aj vašu esenciu osobnosti.

Trvanie 2,5 hodiny
Pre dospelých a deti od 10 rokov
Príspevok na materiál a energie od 35€/A4, v závislosti od veľkosti formátu
kapacita 1-6 osôb

Workshop je vhodný aj ako individuálne posedenie.
Ak v ponuke nenájdete termín, pre vás, stačí ak oň požiadate na info@laskavetvorenie.sk
Viac sa dočítate na
https://www.laskavetvorenie.sk/domov/workshopy-a-kurzy
www.nebonadstiavnicou.sk/category/workshopy/

Príspevok Workshop Intuitívne maľovanie atramentom v Štiavnickej obývačke je zobrazený ako prvý na Supervulkán Štiavnica.

↑ Hore